Specjalistyczna wiedza

Nasi pracownicy, Twój zysk

Kluczem do naszego sukcesu jest połączenie doskonałych produktów izolacyjnych i wybitnych fachowców w swojej dziedzinie, którzy dokładnie wiedzą o czym mówią. Dzięki ich wiedzy i bogatemu doświadczeniu ROCKWOOL Technical Insulation oferuje wyjątkowe rozwiązania izolacyjne ze skalnej wełny mineralnej i serwis bez zarzutu. Wysoki poziom specjalistów z Doradztwa Technicznego jest gotowy Ci pomóc w wyborze optymalnie najlepszego rozwiązania izolacyjnego i dostarczyć niezbędną dokumentację techniczną.

Najlepsze rozwiązania oparte na ekspertyzie i sprawdzonej wiedzy

Oprócz wysokiej jakości produktów ROCKWOOL Technical Insulation sięga po szczegółowe specjalistyczne ekspertyzy aby zapewnić końcowemu użytkownikowi w petrochemii, energetyce, przemyśle stoczniowym i przybrzeżnym najlepsze, najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania izolacyjne. Nasze produkty ROCKWOOL ze skalnej wełny mineralnej oferują najlepszą możliwą ochronę przed utratą ciepła i stratami energii, zabezpieczają przed ogniem, hałasem i wpływem innych niechcianych czynników. Nasi Inżynierowie Sprzedaży z przyjemnością udzielą Państwu wsparcia technicznego na etapie specyfikacji technicznej i w fazie projektowania.

Twoja wysoka jakość to nasze miniumum

Wszystkie rozwiązania izolacyjne oferowane przez ROCKWOOL Technical Insulation w ramach dwóch linii produktowych ProRox i SeaRox, spełniają najbardziej rygorytyczne wymagania jakości i normy bezpieczeństwa. Wszystkie produkty i rozwiązania zostały przetestowane zgodnie z aktualnymi przepisami i zatwierdzone przez notyfikowane ośrodki badawcze. ROCKWOOL Technical Insulation przywiązuje wielka wagę do ciagłego rozwoju swoich produktów, stale pracując nad ich innowacyjnością w każdym z segmentów. Usilnie staramy się rozwijać coraz bardziej wydajne produkty i stale optymalizować procesy produkcyjne i technologie przetwarzania.

Potrzebujesz najnowszych informacji? Zawsze i wszędzie? Zapytaj nas!

Jako profesjonalista dążysz do możliwie najlepszego rezultatu. W ROCKWOOL TECHNICAL INSULATION znajdziesz nie tylko wysokiej jakości produkty. Naszym celem jest również dostarczanie informacji uwzględniających najnowsze osiągnięcia techniczne. Zawsze warto sprawdzić, czy Twoje informacje są aktualne. Jeśli masz pytania o konkretną aplikację czy właściwości produktu, skontaktuj się z naszymi Inżynierami Sprzedaży.